Cyklický sex – chuť na sex každý den jinak

 

Může si žena po porodu užívat sexu? Jak zvýšit a zkvalitnit svůj intimní prožitek? A jak se náš prožitek při milování mění v průběhu měsíce? Osobní příběh a tipy certifikované cyklické lektorky a čtyřnásobné mámy 🙂

Kateřina Marešová

 

Katka je certifikovaná lektorka projektu Cyklická žena®, nadšená tanečnice a šťastná máma čtyř dětí narozených během čtyř let. Pomáhá ženám i dívkám naučit se rozumět svému tělu a jeho proměnlivým potřebám, zamilovat si svou menstruaci a využívat darů a schopností, které ženě přináší její cyklická podstata.

V roce 2017 se jí dostala do rukou kniha Návod na ženy, která radikálně změnila její život. Od té doby se intenzivně věnuje pozorování ženského cyklu i ostatních cyklů v našich životech. Prošla ročním výcvikem u Dany-Sofie Šlancarové a stala se první českou certifikovanou lektorkou projektu Cyklická žena®. V roce 2019 se zúčastnila třídenního kurzu s Mirandou Gray, autorkou knihy Cyklická žena, a byla iniciována jako Měsíční Matka (Moon Mother®).

Je spoluautorkou 1. česko-slovenského online kurzu o ženské cykličnosti Královnou svojí proměnlivosti a autorkou e-booků Cyklická máma a Jak připravit dceru na první menstruaci. Vede cyklické semináře pro děti a dospívající Rozkvétající žena: Hravě a zdravě o menstruaci a ženské proměnlivosti, a prožitkové cyklické kurzy pro ženy „4 tváře ženy: jak si užívat a využívat svých proměn“. S radostí také sdílí své zkušenosti s volnou menstruací, kterou už šest let praktikuje.

Absolvovala kurzy fyziopilates, hormonální jógové terapie a tajemství ženského pánevního dna.

https://katkamaresova.cz/ 

Potvrďte, že přijdete a dostanete od nás dárek

 

Jak to funguje? 

Vložte nám Váš e-mail, my budeme vědět, že přijdete. Vyhledáme vás v seznamu a předáme vám malý dáreček. Těšíme se!

Katka & Zuzka

Sledujte
Intim market

#intimmarket