Jak ovlivňují emoce naši intimní pohodu a zdraví

 

Existují špatné emoce?
Jak emoce vzniká, co ji vyvolává?
Co nám chce emoce sdělit, na co reaguje?
Jak zjistit, před čím nás emoce chrání?
Jak s emocemi pracovat?
Jak být v kontaktu se svou emocí a udělat si z ní kompas?

Zita Procházková

 

Zita je koučka, průvodkyně, systemická terapeutka, facilitátorka, lektorka.
Pořádá ženské kruhy a je certifikovaná Měsíční Matka (Moon Mother®) a cyklická lektorka®.

Jejím současným povoláním a vášní je zejména terapie traumatu s využitím metod konstelace traumatu a dialogu s nevědomím a s našimi vnitřními osobami, což je většinou práce i s transgeneračními traumaty. Momentálně se nejvíce věnuje párovému poradenství. Provází systemické konstelace jak skupinové, tak individuální.

Jako terapeutka a lektorka učí, jak se kontaktovat se svou emocí, co nám chce emoce sdělit, na co reaguje a jak si z ní udělat svůj kompas.

Jako cyklická lektorka® učí ženy vnímat jejich menstruační cyklus jako přirozenou součást jejich života a využívat jednotlivých fází cyklu ve svůj prospěch.

První výcvik jsem si dělala spíš pro sebe, pro potřebu svého těla a duše, nicméně vedoucí výcviku mě postupně začali oslovovat ke spolupráci a podporovali mě v tom, že bych měla pracovat s klienty a předávat své zkušenosti dál ať už terapeuticky či jako lektorka, takže jsem se nakonec odhodlala, šla do dalších výcviků, abych mohla pracovat s klienty – i když mi bylo skoro 40 a i když to znamenalo změnu spousty zásadních věcí v mém životě…
Začala jsem si plnit své sny a dělat co mě naplňuje…