Konstelace ženských témat

 

Můžeme si povídat o tom, co vše lze konstelací řešit, o zkušenostech například s endometriózou, bolestivou menstruací, problech s početím, ale také o vztazích, o tom, jak se v naší ženské síle cítíme. Zuzana v konstelacích našla řešení mnoha svých zdravotních problémů i tíživých pocitů, čímž si ji přitáhly natolik, že se jim začala věnovat i po profesní stránce.

Zuzana Kudějová

 

Působí druhým rokem jako průvodce osobním rozvojem. V konstelacích našla řešení mnoha svých zdravotních problémů i tíživých pocitů, čímž si ji přitáhly natolik, že se jim začala věnovat i po profesní stránce. Působí především v Plzni, kde se věnuje individuálním sezením i skupinovým akcím. A pak také na Šumavě, kde provozuje komunitní stan Šamanuška a v něm pořádá různé seberozvojové víkendy či letní tábory pro dospělé. Nově se na její akce můžete přihlásit i jednou za čas ve Vnitroblocku. Program či bližší informace najdete na webu www.samanuska.cz

Můžeme si povídat o tom, co vše lze konstelací řešit, o zkušenostech například s endometriózou, bolestivou menstruací, problech s početím, ale také o vztazích, o tom, jak se v naší ženské síle cítíme.

Zuzana je původně zdravotní sestra, 8 let pracovala jako „teta“ v kojeneckém ústavu. Následně ji potřeba utéct ze zdravotnického systému přivedla k radikální změně a 2 roky provozovala bar, taneční klub. Poté následovaly roky na mateřské a souběžně s tím Zuzana působila jako fotograf a grafik na volné noze. Před dvěma lety covid zpřeházel priority a cesta průvodce konstelacemi a rituály se pak rozběhla tak nějak sama a přirozeně. Ačkoli se jí věnuje teprve dva roky, má pocit, jako by byla samozřejmou součástí jí samotné celý její život.

Potvrďte, že přijdete a dostanete od nás dárek

 

Jak to funguje? 

Vložte nám Váš e-mail, my budeme vědět, že přijdete. Vyhledáme vás v seznamu a předáme vám malý dáreček. Těšíme se!

Katka & Zuzka

Sledujte
Intim market

#intimmarket