vagína

v pohodĚ

 

Co je a není normální? Mám či nemám mít výtok? Kdy a jaký? Jaké pocity mě mají a nemají provázet v souvislosti s mojí vulvou? Přijďte si poslechnout otevřenou diskuzi s gynekoložkou MUDr. Kristýnou Koutnou, kterou vyzpovídáme na všechny témata, která vás zajímají. Můžete tak načerpat informace, aniž byste se červenaly v ordinaci.

MUDr.

Kristýna Koutná

Lékařka v oboru gynekologie a porodnictví. Tomuto oboru se věnuje už od promoce na 3. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 2015. Krátce po promoci nastoupila do Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí. Začala také doktorandské studium a více se věnovat přednádorovým stavům hrdla děložního, ale samozřejmě sbírala zkušenosti na ambulantní i lůžkové části, věnovala se práci na porodních i operačních sálech.

Měla možnosti procvičit si svou práci v anglickém jazyce na klinice Canadian Medical Care, kam docházela. Ve volných chvílích ještě učila porodní asistentky zdravotní školy. Atestovala se v roce 2020 a nyní je na rodičovské dovolené, ale už opět chodí ordinovat.