Něco mě trápí

 

Pokud vás něco trápí, nevíte si rady, potřebujete změnu nebo jste nespokojený/á a nevíte proč, pak můžete vyzkoušet koučování v Intim zpovědnici. Kouč vám pomůže vaše téma pojmenovat a podívat se na něho s nadhledem. Pomůže vám najít způsob, jak k vaší situaci přistoupit jinak a začít ji řešit.

Alexandra Turoňová

 

Alexandra se práci s lidmi a jejich rozvoji věnuje více než 10 let. Má dlouholeté zkušenosti s vedením lidí ve společnosti Siemens, řídila globální projekty, designovala strategické změny organizace. Při své profesní kariéře manažera často pracovala s motivací, dynamikou a výkonem jak týmů, tak i jednotlivců. To ji přivedlo k intenzivní práci na sobě a na svých profesních kompetencích. Prošla mnohými manažerskými a rozvojovými semináři a výcviky, až se dostala ke koučinku a mentoringu. Tomu se dnes věnuje naplno. Svým klientům pomáhá mimo jiné s tématy, jako je osobní růst a rozvoj, kariéra, zvýšení spokojenosti v životě, psychická pohoda, životní změny a nové výzvy. Dále koučuje ve firmách, konzultuje a řídí projekty.

Více než 10 let pracovala jako manažer v mezinárodní společnosti a byla zodpovědná za vedení multikulturních týmů a globálních projektů po celém světě. Vždy ji fascinovala lidská psychika. Snažila se rozluštit, co koho v životě omezuje a co ho posouvá, proč se někomu nedaří, zatímco ostatní jsou úspěšní. Co lidem vlastně chybí ke spokojenosti a jak toho můžou dosáhnout? Během let práce s lidmi se s podobnými otázkami setkávala čím dál tím častěji, snažila se pomoct sobě i svým kolegům. Prošla různými manažerskými a rozvojovými kurzy a výcviky až se dostala ke koučování. Osobní rozvoj a kočování se staly její vášní. Rozhodla se věnovat práci s lidmi a jejich růstu profesionálně. Dnes pomáhá svým klientům najít cestu ke spokojenějšímu životu a dělat změny, které stojí za to.

Potvrďte, že přijdete a dostanete od nás dárek

 

Jak to funguje? 

Vložte nám Váš e-mail, my budeme vědět, že přijdete. Vyhledáme vás v seznamu a předáme vám malý dáreček. Těšíme se!

Katka & Zuzka

Sledujte
Intim market

#intimmarket