Prodejci, které potkáte

 

Gynella

Gynella poskytuje komplexní intimní péči pro každou ženu. Spadá do portfolia české rodinné farmaceutické firmy Heaton.
Gynella přináší vhodná a inovativní řešení. Je to snazší, než čekáte!
Buďte #dolebezstarosti každý den.
Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů, které vám dopřejí skutečnou úlevu od akutních i opakujících se infekcí a podpoří jejich léčbu.
Na stánku bude k prodeji intimní hygiena naší značky a na eshopu si ihned online můžete veškeré další produkty zakoupit a hned na místě i konzultovat problémy s gynekoložkou.

Econea.cz

E-shop s přírodní kosmetikou a drogerií. Na Intim market přináší přírodní přípravky intimní hygieny, jako jsou intimní a lubrikační gely, dále přírodní afrodiziakální zubní pasty a ekologické hygienické potřeby jako vložky a tampony.

Pro dolazení atmosféry se můžete těšit na voňavé přírodní svíčky z použitých filtrovaných rostlinných olejů.

Německá značka Einhorn – v překladu Jednorožec – vybočuje kopýtkem z řady. Za titěrnou pečlivostí při výběru udržitelných surovin, férovými obchodními praktikami i sympatickou střeleností obalů stojí mladí inovativní zakladatelé značky, Waldemar a Philip. 

Nepřehlédnete je. Rozesmějí vás. Budete o nich vyprávět svým známým! O kolika jiných kondomech a intimních potřebách můžete něco takového říct? 🙂

 

LuNatura

Přírodní mýdla a kosmetika vyráběná ručně v Česku, v souladu s přírodou a láskou k netoxickému životu. Můžete se těšit na mýdla pro intimní hygienu a jiné 100% přírodní produkty. LuNatura vyrábí bez konzervantů a jiné škodlivé chemie.

Yoni Yoni

TVŮJ SOUKROMÝ RITUÁL
Yoni Yoni je čas jenom pro tebe.

Uvolni se.

Zpomal.

Nadechni se a věnuj se teď jenom sama sobě. Zapomeň na starosti všedního dne a ponoř se do světa hýčkání a intimity. Vytvoř si svůj vlastní rituál, který ti dovolí zastavit se. Který ti dovolí propojit se s přírodou a tvojí vlastní přirozeností. Vytvoř si chvíli, která bude jenom a jenom tvoje.

Indiánky

Indiánky jsou první neziskovou organizací zabývající se neplodností v ČR. Jejími zakladatelkami jsou Anna Sedláková a Karolína Krejčová, funguje od roku 2019 a od té doby se snaží tvořit zázemí pro ženy s výzvou jménem PCOS, endometriózou či předčasnou menopauzou. Ukazují všechny možné cesta za plodností, detabuizují téma v médiích (DVTV, Radio Wave aj.) a mění přístup společnosti k neplodnosti. Poprvé dostaly ženský čaj do ženské drogerie (Rozkvět indiánky), který pomáhá na bolestivou menstruaci, amenoreu či hormonální nerovnováhu. Ve své práci vychází ze své zkušenosti s výzvou PCOS a všemi svými činnostmi předchází traumatům ostatních žen.

la malina

Prodyšné a přitom krásné. Kalhotky, které perfektně sedí. Česká značka spodního prádla la malina si klade hlavní cíl – pomoci ženám být sexy a zároveň být zdravá a v pohodlí. Na intimních partiích a na zadku jsou savé a prodyšné materiály. Sexy vsadka je umístěna tam, kde se vám nic nezpotí.

Kalhotky vznikají v moravské šicí dílně. Všechny komponenty kalhotek jsou českého původu.

Steiner & Kovarik

Výrobci a prodejci čokolády, která si na nic nehraje. Mluví otevřeně o svých plusech i mínusech. Snaží se zvyšovat podíl naší bean to bar produkce na úkor předpřipravených hmot a tím podporovat farmáře nákupem tak, že pro ně je tato spolupráce udržitelná (direct trade). Experimentují nejen s nemléčnými produkty (místo mléka používají mandle či rýži), ale také do superpotraviny, což čokoláda je, přidávávají třeba mediciální houby nebo další superpotraviny, čímž se jejich využití násobí. A co dál? Přijdte k nám na stánek. budeme se těšit a dáme Vám rádi ochutnat.

Femvie

Femvie je komplexní péče o ženu a její zdraví. Podporuje ženy v každé fázi života od první menstruace, PMS, na cestě k početí, přes těhotenství až po menopauzu. Přijďte navštívit Femvie stánek, kde budete mít možnost koupit Femvie BIO menstruační potřeby, odborně sestavené a 100% přírodní komplexy:
– na zmírnění příznaků během PMS
– na podporu plodnosti
– pro těhotné a kojící ženy
– na podporu psychiky a emocionální rovnováhy
…a mimo jiné budete moct také vyzkoušet nejnovější uvolňující Femvie olej Cramp Days.

Tvoje Svíčka

Manželé Katka a Ondra vyrábí přírodní sójové svíčky, ovoněné pouze éterickými oleji a s bavlněným knotem, který si dělají sami. Svíčky navozují intimní náladu a pohodu a nesou názvy po zajímavých místech v České republice – můžete zkusit, jak voní Macocha, Boubínský prales či Praděd 🙂 Všechny procesy od výroby svíček až po balení balíčků jsou děláne ručně, s láskou a s ohledem k přírodě.